Targi Dziedzictwa Przemysłowego

Targi Dziedzictwa Przemysłowego

Apartamenty Zabrze zapraszają do Zabrza na Międzynarodowe Targi Dziedzictwa Przemysłowego i Turystyki Podziemnej, będące wydarzeniem towarzyszącym konferencji poświęconej turystyce dziedzictwa przemysłowego organizowanej . To cykliczna impreza odbywająca się od dziesięciu lat w Zabrzu.

Targi Dziedzictwa Przemysłowego

Do Zabrza przybędą przedstawiciele instytucji i obiektów dziedzictwa przemysłowego przedstawicieli: kopalń udostępnionych do zwiedzania przez turystów, szlaków turystyki poprzemysłowej, browarów otwartych dla ruchu turystycznego, winnic  i winiarni, szlaków rękodzieła artystycznego, podziemnych tras turystycznych, fortyfikacji, przedstawicieli miast i regionów, wydawnictw turystycznych.

Na gości czeka wiele atrakcji. Odbędą się degustacje regionalnych specjałów, występy muzyczne, warsztaty rzemieślnicze oraz warsztaty edukacyjne.

Jak co roku, w zabrzańskiej hali MOSiR pojawią się goście z zagranicy. W poprzednich latach gościli przedstawiciele miast i regionów z Francji, Ukrainy, Niemiec, Belgii, Tunezji, Rosji, Słowacji, Włoch, Czech.

[Źródło: http://targi.zabrzewsercuslaska.pl/pl]