III Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne

Pokazy pirotechniczne

III Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne

III Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne są bez wątpienia największym widowiskiem pirotechnicznym w Polsce i jednym z największych w Europie. To szczyt pirotechnicznego kunsztu połączonego z muzyką. Idealne zgranie wszystkich elementów przenosi widzów w niezwykły świat ognia, laserów i dźwięku.

Pokazy pirotechniczne
Spektakularne widowisko przygotowywane jest przez najlepszych pirotechników w Europie. Całe piękno pokazu widz odczuje będąc w strefie widokowej z odległości ok. 150 metrów od wystrzałów. To właśnie w strefie widokowej usłyszymy muzykę idealnie dopasowaną do całego show wraz z efektami wizualizacji laserowych.

Nad końcowym efektem całego wydarzenia pracuje ponad 500 osób a prace rozpoczynają się już rok wcześniej. W 2016 roku na uczestników czekają 3 potężne, zapierające dech w piersiach spektakle!

 Uwaga! Drogi w pobliżu terenu imprezy zostaną wygrodzone i wyłączone z ruchu pieszego!

Bilety w cenach promocyjnych do nabycia za pośrednictwem groupon.pl   ticketpro.pl   ebilet.pl   kupbilet.pl   eventim.pl    empik. Bilety w wyższych cenach dostępne są także w dniu imprezy w kasach biletowych.

Harmonogram imprezy:

20:00 Otwarcie bram
20:10 Występy muzyczne
20:50 Pokaz akrobacji motocyklowych
21:30 I Widowisko – OPEN FIRE
21:50 Koncert cz.1
22:20 II Widowisko – INTERNATIONAL FIRE
22:40 Koncert cz.2
23:10 III Widowisko – FINAL FIRE
23:30 Zakończenie imprezy

[Źródło: http://zabrze.com.pl